Planowanie projektu

Masz pomysł na świetny projekt, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Nie jesteś jedyna. Wiem, jak dużo czasu i energii należy poświęcić, aby od pomysłu przejść do gotowego produktu. Praca nad nim może być jednak przyjemna i bezstresowa — oczywiście z odpowiednim planem. Z przyjemnością ułożę go za Ciebie!

Planowanie projektu to pierwszy i zarazem najważniejszy krok który należy wykonać, aby wybrane przedsięwzięcie odniosło sukces. Z doświadczenia wiem, że stworzenie odpowiedniego planu może okazać się wyzwaniem dla wielu osób. Należy wziąć po uwagę nie tylko samą pracę nad treścią, ale również marketing, wyszukiwanie specjalistów, możliwe opóźnienia i wiele innych czynników. Jeśli do tej pory odkładasz realizację swoich pomysłów lub chcesz odciążyć się przy następnym projekcie i skupić się wyłącznie na tym, na czym znasz się najlepiej — zleć wykonanie planu specjaliście. Jestem tu, aby Ci ułatwić Ci życie!

Wspólna praca obejmuje:

  • Konsultacje dotyczące projektu i planu
  • Ułożenie planu wraz z terminami
  • Proponowaną listę specjalistów
  • Szacowany budżet

Rozliczam się według stawki godzinowej. W dowolnym momencie możesz otrzymać raport z wyszczególnionymi zadaniami. Rozpocznijmy pracę nad Twoim projektem! Napisz do mnie i zapytaj o szczegóły.

CENA ZA GODZINĘ (NETTO): 95 ZŁ