Bezpłatne materiały

Szukasz bezpłatnych materiałów, które pomogą Ci wejść w świat rozwoju osobistego? Dobrze trafiłaś, znajdziesz je na tej stronie! Możesz korzystać z nich indywidualnie lub potraktować jako pakiet, który prowadzi Cię od zaakceptowania zmiany, przez zwizualizowanie marzeń, po stworzenie systemu organizacji. Powodzenia!

E-book Zmiana, jak się w niej odnaleźć

Krótki e-book pomagający oswoić się ze zmianą. Nikt z nas nie lubi podejmować trudnych decyzji ani być stawianym w niewygodnej sytuacji. Jest to jednak nieuniknione. Zmiany nas otaczają, czy tego chcemy, czy nie. Zamiast stawiać opór, lepiej zaufać procesowi i spojrzeć na niego łaskawszym okiem.

POBIERAM E-BOOK!

Instrukcja Jak stworzyć własną Vision Board w Canvie

Vision Board to narzędzie, które pozwoli Ci nastawić się na sukces, a wykonanie go jest czystą przyjemnością. Tablicę warto trzymać w widocznym miejscu, stąd też pomysł na stworzenie jej w Canvie i ustawienie jako tło pulpitu. Połącz dobrą zabawę z określaniem celu i stymulowaniem podświadomości!

POBIERAM INSTRUKCJĘ!

Bezpłatny szablon do Notion

Chcesz zacząć korzystać z platformy Notion, ale puste okno nie wygląda zachęcająco? Pobierz bezpłatny szablon, zmodyfikuj go według potrzeb i zacznij planować! Wzór idealnie sprawdzi się jako strona główna, do której dodasz wszystkie potrzebne arkusze.

POBIERAM TEMPLATE!